środa, 29 stycznia 2014

REFLEKSJE O BLOGOWANIU

Hej Śnieżynki! ;*

Ale dzisiaj mrozi no nie?No cóż,trzeba to przetrzymać.Na szczęście sprawdzian z matematyki poszedł mi dzisiaj bardzo dobrze,tak samo jak z historii,więc jestem zadowolona z tego dnia ;) Do tego uczucie,że jutro nie muszę iść do szkoły jest wspaniałe,ponieważ jadę do Chełmna i Świecia,zapowiada się ciekawie :)


Ale dzisiaj chciałam napisać trochę o tym całym blogowaniu.Wiecie...Kiedyś myślałam,że to zabawa,to co lubimy robić,coś co sprawia nam przyjemność i nie traktujemy tego jako obowiązek.Teraz mam wrażenie,że jest coraz gorzej.

Piszę tego bloga od 2012 roku i gdy go zakładałam nie miałam nawet pojęcia o współpracy,tak szczerze to nawet nie obchodziło mnie to.Teraz 1/3 blogów powstaje tylko dlatego.Smutne trochę.
Po dwóch latach zaczęłam współpracę z Aupie,ponieważ stwierdziłam,że to będzie coś fajnego,dzięki temu mogę robić więcej OOTD itp.No,ale jednak 2 lata to różnica.Wczoraj na grupie 'blogerzy' natknęłam się na "Wiecie z kim mogę współpracować?Mam 50 obserwatorów." A dzień przedtem ta sama osoba nabijała sobie obserwację pisząc 'obs. za obs.' Od razu widać jak ta osoba "kocha" blogować :)
Niestety walka z takimi ludźmi  nie ma sensu,każdy będzie robić to co chce i my nie mamy na to wpływu.Jedak dobija mnie to..Rok temu uwielbiałam przeglądać różne blogi,wszystkie były wyjątkowe i pisane z nutką miłości do swojego zainteresowania.Teraz większość jest o tym samym,każdy zakłada bloga 'bo to modne'..Cóż,jedyne co możemy zrobić to jakoś to przetrzymać. ;)
Mam do Was również pytanie.
O czym chcielibyście czytać?Nawet jeśli macie jakieś ~dziwne,głupie albo i śmieszne tematy to śmiało piszcie.Jestem otwarta na różne propozycje :) 

Teraz życzę Wam miłego dnia i trzymajcie się,ciaoo ♥8 komentarzy:

 1. z tym blogowaniem to teraz niestety tak słabo jest trochę, każdemu zależy tylko na współpracach..
  fajny gif, jak go zrobiłaś ? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny post,i ciekawe zdjęcia
  obserwuje i zapraszam do siebie na nowy post :)
  http://leeciak.blogspot.com/2014/01/inspire-me.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny gif. ;) I mam to samo zdanie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękna ! mam pytanie jaką farbą farbujesz włosy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne włosy!

  Zapraszam: http://malliniak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. A no zawiało zawiało i to mocno :D Gratuluję że dobrze Ci poszły sporawdziany i życzę udanego wyjazdu!

  racja to jest bardzo smutne, że większość zakłada blogi aby mieć jak najwiecej obserwatorów i aby mieć jak najwięcej współpracy, czyli dla nich licza się tylko korzysci materialne....

  Głupotą jest obserwacja za obserwację bo te osob nawet nie czytają postow innych tylko dodają aby jedodać. a później są te komantarze fajn blog, wpadnij do mnie lub inne.

  Podoba mi sie to że poryszasz takie tematy :)

  Pozdrawiam!
  assymetryczna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń