sobota, 6 grudnia 2014

MIKOLAJKI

Hoł hoł hoł! Dzień Dobry! :)

Witam wszystkich po długiej nieobecności, spowodowanej... depresją.  Tak, dobrze napisałam. Nie ma co ukrywać. Na szczęście już mi lepiej i nie chcę o tym mówić, najważniejsze teraz to myśleć pozytywnie. No i wracając do tematu - MIKOŁAJKI - tego dnia wszyscy zdają sobie sprawę, że do świąt już naprawdę tuż tuż. Właśnie dzisiaj będę stroić choinkę i ogólnie cały dom jakimiś świątecznymi ozdobami. Mam zamiar w końcu nagrać "Christmas Room Tour", ale jeszcze tylko muszę wybrać się do jyska po dwie poduszki. Niektórzy stroją choinkę dzień przed Wigilią,a niektórzy (jak my) nawet niecały miesiąc przed. Nie mi to oceniać, ja tam kocham ten nastrój, i gdyby to zależało ode mnie, to i nawet w październiku bym ją ustroiła. :DWczoraj w szkole również miałam Mikołajki. Każdy uczeń, który nie chciał być pytany, musiał mieć czapkę Mikołaja. Dotyczyło to również braku niezapowiedzianych kartkówek. Na lekcji religii przyszedł do Nas "Mikołaj" i rozdawała słodkości. Na najdłuższej przerwie puszczano świąteczną muzykę i prawie każdy sobie po cichu podśpiewywał pod uchem. Ogólnie mówiąc dzień zaliczam do udanych.


Po tak długiej przerwie mam milion myśli w głowie, więc może powiem o czymś co każdy kocha... PREZENTY! Pochwalcie się w komentarzach co dostaliście i co (bo może znacie tajemnicę Gwiazdorka) dostaniecie pod choinkę. Ja dzisiaj znalazłam drobny upominek, ponieważ po pierwsze to nie Gwiazdka, po drugie na Wigilię prawdopodobnie dostanę telefon, także sama nawet nie chciałam nic szczególnego. Chociaż szczerze mówiąc zakochałam się w tym prezencie. Nie będę zdradzać co, bo będzie, że się chwalę (chociaż nie ma czym.) Chcę uniknąć niemiłej sytuacji. ;)


Zapraszam na mojego TUMBRL'a - http://yourshadowxx.tumblr.com
Ask - http://ask.fm/YourShadowxx

Udanego dnia! :* 

2 komentarze:

 1. Dobrze że wracasz. :) Ogólnie masz bardzo ładnego bloga, nie masz czym się przejmować. Rób swoje! Nawet jeżeli nie wiem co spowodowało że byłaś smutna mogę Ci to powiedzieć :) Obserwuję i myślę że będę stałym czytelnikiem. Piszesz ładnie, krótko - czego chcieć więcej?
  Ja Mikołajki będę miała w szkole dopiero 19 grudnia :) 10 jadę na wycieczkę. A pokój ozdabiać będę pewnie dopiero za jakieś 2 tygodnie. Ja również kocham tę świąteczną atmosferę! :)

  http://mylifeisbeautiful304.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd ja znam zawieszenie spowodowane depresją. :/
  Dobrze, że już okej. Ja dzisiaj dostałam książkę i słodycze. Bo i rodzice zafundowali mi przedwczesny prezent bożonarodzeniowy w postaci nowego telefonu :)

  OdpowiedzUsuń