piątek, 31 października 2014

HAPPY HALLOWEEN

Hej Kochani :)

Dzisiaj w końcu Halloween!Kocham je obchodzić,chociaż wiem,że nie powinnam.Traktuję to jako zabawę,a nie czczenie jakiegoś wielce pogańskiego święta.Myślę,że większość osób,która tak się bulwersuje ze względu na to święto powinna zluzować i tyle.Co jest takiego złego w przebieraniu się?Na "Bal Przebierańców" w szkole każdy może i jest to uznawane za śmieszne,a tutaj od razu wielkie HALO.No cóż,jednak poszanujmy niektórych i jak tak bardzo tego nienawidzą to trudno,ich strata świetnej zabawy.Teraz powrócę do tematu.


Miałam zrobić jeszcze jeden makijaż na Halloween,ale niestety brak czasu przez szkołę i przeszkodził...A tak bardzo chciałam zrobić "krwawiące oczy".Za to pokażę Wam parę nagrać z YT,na których nie ma czegoś trudnego do wykonania,a efekt jest naprawdę znakomity.To taka moja oferta "last minute". :D


Na początku dałam właśnie to co ja chciałam zrobić,w troszkę prostszej wersji,ale no niestety jak mówiłam - brak czasu. Myślę,że efekt tego jest niesamowity i upiorny,zdecydowanie mój ulubieniec!Do tego łatwe w wykonaniu. (Przypominam,że ten latex co ona tutaj ma można zrobić z gliceryny,żelatyny i wody.Jak to zrobić pokazałam w moim filmiku Halloween'owym niżej.)


To właśnie mój filmik i pokazałam jak wykonać szybko ten latex,który jest potrzebny w filmiku wyżej.Myślę,że efekt wyszedł mi całkiem niezły,jak na spontaniczny makijaż i pomysł.Tak właśnie się przyznałam - to wszystko wymyślałam na poczekaniu.Po prostu albo wyjdzie,albo nie wyjdzie. :DTutaj znalazłam tkz. uśmiech chelsea,który także można wykonać za pomocą tego domowego latexu.Ja robiłam to w tamtym roku i wyszło naprawdę rewelacyjnie!


 A tutaj coś prostszego,wystarczy sam makijaż,bo wiadomo,że nikt nie będzie miał na poczekanie takich soczewek kontaktowych.Sam makijaż również da ciekawy efekt i nie będzie to takie przerysowane.Za pomocą 3 cieni - czarny,bordowy (czerwony) i biały,można stworzyć naprawdę cuda.


Tutaj już nie video Halloween'owe.Właśnie dodałam filmik z ogniska klasowego, i żeby nie robić oddzielnego posta wstawiam tutaj.A teraz....UPIORNEGO HALLOWEEN! :*

1 komentarz:

  1. Oo, ognisko :D
    Ja nie lubię jako tak Halloween - zabierają mi moje cukierki :p Dlatego furtka często jest zamykana :x

    OdpowiedzUsuń